Katalóg produktov

Môj účet

Užitočné

Neprehliadnite

Sociálne siete

[woof]

Spinergo OFFICE

470.40 

Zdravotná stolička SPINERGO OFFICE. Unikátne riešenie, ktoré vás zbaví bolesti chrbta. Patentovaná a klinicky testovaná

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Popis

Spinergo OFFICE (popis produktu v PDF na stiahnutie)

  • Určená pre dlhé sedenie
  • Odstraňuje bolesti chrbta
  • Uvoľňuje stuhnutú krčnú chrbticu
  • Znižuje tlak na medzistavcové platničky
  • Odstráni guľatý chrbát
  • Spevní chrbtové a brušné svalstvo

Zdravotná stolička SPINERGO OFFICE reprezentuje optimálny pomer cena/kvalita. Model je mimoriadne obľúbený pre svoju všestrannosť a širokospektrálne využitie. Elegantná konštrukcia stoličky SPINERGO OFFICE je dokonale prispôsobená anatomickej stavbe chrbtice. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, ktorú zabezpečuje oceľová konštrukcia v kombinácii s pevným plastom.

Terapeutický princíp zdravotnej stoličky SPINERGO OFFICE je založený na ,,dynamickom“ sede na sedačke uloženej v guľovom čape. Toto originálne riešenie nestabilnej sedačky vyžaduje od sediaceho permanentnú aktivitu svalových stabilizátorov trupu a panvy. Vďaka PATENTOVANEJ TECHNOLÓGII MOVE&STOP firmy SPINERGO je však možné sedačku zafixovať do stabilnej polohy a tým dopriať svalom potrebnú relaxáciu.

Zdravotná stolička SPINERGO OFFICE je dokonale ergonomická. Chrbtová opierka poskytuje maximálnu oporu v oblasti hrudnej a driekovej chrbtice. Opciou pre klienta je možnosť zakúpiť si hlavovú opierku, ktorá je plne výškovo nastaviteľná a poskytne dokonalú oporu krčnej chrbtici. Pre väčší komfort klienta sú vo vertikálnom i horizontálnom smere nastaviteľné aj opierky rúk.

Dynamická sedačka zdravotnej stoličky SPINERGO OFFICE sa dodáva v textilnej variante Sunrise, alebo koženkovej Alcantare. Obe varianty sú praktickej čiernej farby. Chrbtová opierka je vyrobená z modernej vzdušnej sieťoviny, a dodávaná vo viacerých farbách, podľa individuálnych preferencií klienta.

Záruka 3 roky.

Spinergo OFFICE (popis produktu v PDF na stiahnutie)

Ďalšie informácie

Farba

bordová, čierna, modrá, oranžová, zelená