Katalóg produktov

Môj účet

Užitočné

Neprehliadnite

Sociálne siete

[woof]

Spinergo MEDICAL

382.20 

Zdravotná stolička SPINERGO MEDICAL. Unikátne riešenie, ktoré vás zbaví bolesti chrbta. Patentovaná a klinicky testovaná.

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Popis

Spinergo MANAGER (popis produktu v PDF na stiahnutie)

  • Určená pre dlhé sedenie
  • Odstraňuje bolesti chrbta
  • Uvoľňuje stuhnutú krčnú chrbticu
  • Znižuje tlak na medzistavcové platničky
  • Odstráni guľatý chrbát
  • Spevní chrbtové a brušné svalstvo

Zdravotná stolička SPINERGO MEDICAL bola špeciálne navrhnutá pre použitie v medicínskom sektore. Dokonale zohľadňuje častú potrebujú lekárov a medicínskych pracovníkov nakloniť sa pri vyšetrovaní pacienta v najširšom spektre uhlov.

Zdravotná stolička SPINERGO MEDICAL zároveň zohľadňuje potrebu LEKÁROV a MEDICÍNSKEHO PERSONÁLU, BYŤ NA SVOJOM PRACOVISKU MOBILNÍ A AKTÍVNI, PRI ZACHOVANÍ MAXIMÁLNEHO MOŽNÉHO KOMFORTU SEDENIA.

Terapeutický princíp zdravotnej stoličky SPINERGO MEDICAL je založený na ,,dynamickom“ sede na sedačke uloženej v guľovom čape. Toto originálne riešenie nestabilnej sedačky vyžaduje od sediaceho permanentnú aktivitu svalových stabilizátorov trupu a panvy. Vďaka PATENTOVANEJ TECHNOLÓGII MOVE&STOP firmy SPINERGO sa môže sedačka pohybovať vo VŠETKÝCH SMEROCH, ale zároveň je ju možné zafixovať do stabilnej polohy a tým dopriať svalom potrebnú relaxáciu.

Zdravotné stoličky SPINERGO MEDICAL si môžete vybrať vo viacerých farebných variantách najkvalitnejšieho koženkového čalúnenia.

Záruka 3 roky.

Spinergo MANAGER (popis produktu v PDF na stiahnutie)

Ďalšie informácie

Farba

biela, červená, čierna, krémová, modrá, oranžová, tyrkysová, zelená